Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandal na UMCS. Studenci chcieli przechytrzyć profesora. Wszystko się wydało

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2019 r. o 09:27 Powrót do artykułu
Tylko nieliczni podchodzą do egzaminu w pierwszym terminie (ustny) i taka sytuacja ma miejsce od wielu lat. Większość świadomie woli przygotować sie na pisemny i wcale nie z powodu ściągania czy łatwiejszych pytań. Proszę dowiedzieć się jaki stosunek do studentów ma pan profesor na egzaminie ustnym.
 faktycznie patologia z tym naukowcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, tak, jeżeli studenci mają możliwość to ściągają. I nie tylko studenci prawa. Nie róbmy teraz z tego przestępstwa, litości. Po drugie, prześmieszki z przyszłej palestry, która ściąga( ,genialne umysly’ z UW i innych uczelniach tez dopuszczają się takich haniebnych zbrodni muszę Państwa oświecić) bo co z przyszłością naszego narodu... ludzie. Dlaczego wymagamy od tych studentów nie wiadomo czego, skoro gwarantujemy im po zakończonych studiach wielkie nic? A oczekujemy życia w książkach, broń Boże ściąganie na egzaminie i życie studiami, no niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Ci co piszą o powtórzeniu egzaminu lub wydaleniu nie zdają sobie sprawy z tego co mówią.. Co z osobami, które uczciwie napisali egzamin? Poza tym opisana sytuacja jest wielkim fale newsem, ponieważ to dotyczy jakiejś mniejszości osób to reszta cierpieć ma za nich? No halo.. Sytuacja podburza osoba, która chyba liczyła ba ściąganie a się nie udało i liczyła na 2 szanse po egzaminie poprawkowym, także moi drodzy zastanówcie się co mówienie. Każdy na ten egzamin ciężko pracuje, a forma i pytania są takie, ze nawet rok nauki nie wystarczy jeśli szczęście nie dopisze. Także nie wierzcie kłamcą, którzy opisali subiektywny punkt widzenia kogoś, bo ma ból dupy, ze się na poprawkę nie nauczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż się tu studentów czepiać? Co robił Pan profesor na egzaminie ze nie dopilnował tego egzaminu? To jego wina i jej pracowników. Uczelnia wreszcie powinna się za niego wziąć! Tu winy studenta nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdawałem pare lat temu. Książka 1100 stron. Z czego tak naprawdę ksh dotyczy część druga. Cześć 1 i 3 to gospodarcze. Na egzaminie z prawa handlowego dostalem pytanie o samorząd pielęgniarek, spółdzielnie I jakieś umowy z kc. Ani jedno pytanie nie dotyczyło stricte ksh. Na uw robia im testy wyłącznie z ustawy co potem wychodzi na aplikacjach jakie uczelnie najlepiej zdają. Uczenie się książki prof na pamięć na 1 termin to przesada. U mnie potoczyło 3/4 większość zdała w poprawce testowej której poziom byl w sumie okej. Ustny bez recytowania na pamięć byl nie do przejścia. Sama pamięciowka I klepanie. Tak to wyglada. Postawa studentów odnośnie doręczania nie dziwi tam wcale nikogo. To wiadome od dobrych 8 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecna młodzież nawet ściągać nie potrafi! żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym Ty człowieku mówisz.. Przecież to nie studenta wina tylko Profesora, ze nie dopilnował sobie egzaminu. Z wiadomego mi źródła wiem, ze mowa jest o dużej mniejszości osób.. Także co z reszta, która normalnie pisała egzamin? Pomyślałeś w ogóle czy jednak nie przyszło Ci to do głowy? Uczelnia od końca września zastraszała takie osoby za ciężka prace całoroczną, aby zdać egzamin. Skoro nie ma Pan/Pani rozeznania w realiach panujących w danej instytucji i środowisku to zastanowiłabym się nad wypowiadaniem się w danej sprawie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto miał prawo handlowe u Kidyby wie o co chodzi i jaki ten pan ma stosunek do studentów. Studia kończyłam daaaawno temu a Kidyba mi się po nocach śni do tej pory...
 Miętka jesteś. Nie nadajesz się na prawnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za śmiech na sali, w tym roku przystąpiło do ustanego więcej niż w tamtym. Gazeta wprowadza w błąd w tym artykule - pisząc o wszystkich studentach piszących, ze więcej niż w poprzednich latach odstapila(to to w ogóle śmiech na sali, bo to się co roku zdarza) i tamte studentów - to wina Profesora o tym sok niskowzgórzowe zająć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nieliczni podchodzą do egzaminu w pierwszym terminie (ustny) i taka sytuacja ma miejsce od wielu lat. Większość świadomie woli przygotować sie na pisemny i wcale nie z powodu ściągania czy łatwiejszych pytań. Proszę dowiedzieć się jaki stosunek do studentów ma pan profesor na egzaminie ustnym.
Jaki ma ten stosunek Pan Profesor? Jest wymagający? Jakoś 10 lat temu, kiedy ja zdawałem u Niego egzamin większość studentów przystąpiła do pierwszego ustnego terminu. I nikt nie narzekał na traktowanie mimo plotek krążących od lat na temat Kidyby. Po prostu jesteście lenie skończone. Pokolenie wygodnictwa, które chciałoby by przejść przez życie bez kłopotów. Do roboty, a nie kombinujecie na każdym kroku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i później tacy "prawnicy" "bronią" urzędników w NSA i... przegrywają z wojewodą po KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robił Profesor i jego kadra pilnująca? Przecież takie rzeczy o których piszą z daleka idzie zobaczyć i w takiej ilości jaka jest napisana. Ludzie... To jest albo wielka ściema albo nie wiem.. Jeśli zaistaniała i w ogóle ktoś to zrobił nawet mała grupa osób to wina tego kto pilnował, takie rzeczy się od razu rzucają w oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki POziom i przygotowanie POgimnazjach. Przyszli uczciwi prawnicy cd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś młody "sygnalista"......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beka z pod***acza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My stódenty polonistyki na umsc mamy dórzy źal do Pana profesora rze tak on postompił Nie poto my cienrzko po nocah siem óczymy rzebym nam scionganie zażucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za stek bzdur. Redaktorzyna ewidentnie nie ma pojęcia o czym pisze, oczernia studentów tak jakby wszyscy ściągali. PRL się skończył. Odpowiedzialność zbiorowa na szczęście już nie obowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten UMCS to jednak ma profesorskie odchyłki.Za moich czasów , a było to ho ho kiedy jak Magnificencja opierniczył profesora Oleszko za to że 95 % studentów nie zdało w pierwszym terminie prawa cywilnego , to Pan profesor zaczął zaliczać wszystkm i wszystko na 5. I tak było przez jakiś czas aż Magnificencja poprosił Pana profesora aby łaskawie powrócił raczej do poprzednich zwyczajów , bo nie ma kto robić za uczelniane "sito".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=6W4whEytGoI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorzyne trochę poniosło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...